10BQ030TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
10BQ030TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10BQ030TR
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB
lomakkeissa: 10BQ030TR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
10BQ030TR: n tekniset tiedot
Osa numero 10BQ030TR Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6829 pcs Tietolomake 10BQ030TR.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1A
Jännite - Breakdown SMB Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio DO-214AA, SMB
Muut nimet VS-10BQ030TR
VS-10BQ030TR-ND
VS10BQ030TR
VS10BQ030TR-ND
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 10BQ030TR
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 30V 1A Surface Mount SMB diodikonfiguraatiolla 500µA @ 30V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 420mV @ 1A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30V Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10BQ015TR
10BQ015TR
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 1A SMB
Varastossa: 3159 pcs
ladata: 10BQ015TR.pdf
RFQ
10BQ030
10BQ030
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB