10BENG3GM
Delta ElectronicsDelta Electronics
10BENG3GM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10BENG3GM
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
lomakkeissa: 10BENG3GM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
  • Viesti
10BENG3GM: n tekniset tiedot
Osa numero 10BENG3GM Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8668 pcs Tietolomake 10BENG3GM.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia Switch On-Off
Sarja BE paneelin paksuus 0.040" ~ 0.063" (1.02mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 28.25mm x 39.70mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1173 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A
Liitintyyppi Receptacle, Male Blades - Module liitin Style IEC 320-C14
Hyväksynnät CSA, UL, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10B-2001T
10B-2001T
valmistajat: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: MDL 10BT SMT EX-TEMP T&R C PBC
Varastossa: 7947 pcs
ladata: 10B-2001T.pdf
RFQ
10BQ030
10BQ030
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB