15ETH03S
Vishay Semiconductor Diodes Division
15ETH03S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 15ETH03S
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK
lomakkeissa: 15ETH03S.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
15ETH03S: n tekniset tiedot
Osa numero 15ETH03S Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6917 pcs Tietolomake 15ETH03S.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 15A
Jännite - Breakdown D2PAK Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet *15ETH03S
VS-15ETH03S
VS-15ETH03S-ND
VS15ETH03S
VS15ETH03S-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 40ns
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 15ETH03S Laajennettu kuvaus Diode Standard 300V 15A Surface Mount D2PAK
diodikonfiguraatiolla 40µA @ 300V Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.25V @ 15A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 300V
Kapasitanssi @ Vr, F -65°C ~ 175°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
15ETL06
15ETL06
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Varastossa: 5482 pcs
ladata: 15ETL06.pdf
RFQ
15ETL06FP
15ETL06FP
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
Varastossa: 7015 pcs
ladata: 15ETL06FP.pdf
RFQ
15ET
15ET
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE 15A 690V TYPE T BS88
ladata: 15ET.pdf
15ET6
15ET6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
ladata: 15ET6.pdf
15ETH03
15ETH03
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC