15ETH06S
Vishay Semiconductor Diodes Division
15ETH06S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 15ETH06S
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
lomakkeissa: 15ETH06S.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
15ETH06S: n tekniset tiedot
Osa numero 15ETH06S Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5291 pcs Tietolomake 15ETH06S.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 15A
Jännite - Breakdown D2PAK Sarja FRED Pt®
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet *15ETH06S
VS-15ETH06S
VS-15ETH06S-ND
VS15ETH06S
VS15ETH06S-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 35ns
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 15ETH06S Laajennettu kuvaus Diode Standard 600V 15A Surface Mount D2PAK
diodikonfiguraatiolla 50µA @ 600V Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2.2V @ 15A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 600V
Kapasitanssi @ Vr, F -65°C ~ 175°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
15ETH03S
15ETH03S
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 300V 15A D2PAK
Varastossa: 6917 pcs
ladata: 15ETH03S.pdf
RFQ
15ET6
15ET6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT