MP2-HS024-43
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-HS024-43
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN SHROUD 2-FB 24POS 4ROW
lomakkeissa: MP2-HS024-43.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
  • Viesti
MP2-HS024-43: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-HS024-43 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SHROUD 2-FB 24POS 4ROW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68637 pcs Tietolomake MP2-HS024-43.pdf
Sarja MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 05111156964
MP2HS02443
Rivien 4 Joitakin paikkoja 24
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Varies by Contact
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 Position Shroud for Male Pins Connector Beige Varies by Contact Backplane liitin Käyttö -