MP2-HS048-41
3M3M
MP2-HS048-41 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-HS048-41
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN SHROUD 2-FB 48POS 4ROW
lomakkeissa: 1.MP2-HS048-41.pdf2.MP2-HS048-41.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1512 pcs
  • Viesti
MP2-HS048-41: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-HS048-41 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SHROUD 2-FB 48POS 4ROW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97311 pcs Tietolomake 1.MP2-HS048-41.pdf2.MP2-HS048-41.pdf
Sarja MetPak™ MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 15030202210
MP2HS04841
Rivien 4 Joitakin paikkoja 48
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Standoffs
Yksityiskohtainen kuvaus 48 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole liitin Käyttö -