MP2-R030-51P1-LR
3M3M
MP2-R030-51P1-LR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-R030-51P1-LR
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN SOCKET INV/STACK 30POS VERT
lomakkeissa: 1.MP2-R030-51P1-LR.pdf2.MP2-R030-51P1-LR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1176 pcs
3528 pcs
  • Viesti
MP2-R030-51P1-LR: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-R030-51P1-LR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET INV/STACK 30POS VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20110 pcs Tietolomake 1.MP2-R030-51P1-LR.pdf2.MP2-R030-51P1-LR.pdf
Voltage Rating - päättyminen Press-Fit
Sarja MetPak™ MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Muut nimet 3M5509
MP2R03051P1LR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 5
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 30
Lukumäärä sarakkeet - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Inverse
Nykyinen arvostelu 1.5A Ota asettelu, Tyypillinen -