MP2-R030-51S1-LR
3M3M
MP2-R030-51S1-LR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-R030-51S1-LR
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN SOCKET 30POS 5ROW GOLD
lomakkeissa: 1.MP2-R030-51S1-LR.pdf2.MP2-R030-51S1-LR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1176 pcs
  • Viesti
MP2-R030-51S1-LR: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-R030-51S1-LR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 30POS 5ROW GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29643 pcs Tietolomake 1.MP2-R030-51S1-LR.pdf2.MP2-R030-51S1-LR.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja MetPak™ MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 00051115589102
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 5
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 30
Lukumäärä sarakkeet - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Inverse
Nykyinen arvostelu 1.5A Ota asettelu, Tyypillinen -