N7E50-R516RA-50-WF
3M3M
N7E50-R516RA-50-WF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: N7E50-R516RA-50-WF
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
lomakkeissa: 1.N7E50-R516RA-50-WF.pdf2.N7E50-R516RA-50-WF.pdf
  • Viesti
N7E50-R516RA-50-WF: n tekniset tiedot
Osa numero N7E50-R516RA-50-WF Valmistaja 3M
Kuvaus CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6044 pcs Tietolomake 1.N7E50-R516RA-50-WF.pdf2.N7E50-R516RA-50-WF.pdf
Sarja 7E50 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 05111166256
3M5457
3M5457-ND
3M5457TR
N7E50-R516RA-50-WF-ND
SE008026228
Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle Asennus Ominaisuus Reverse - Bottom
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Insertion, Removal Method Push In, Pull Out Korkeus Board 0.341" (8.65mm)
ominaisuudet Board Guide, Card Guide Ejector Side -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Yhteydenotto Finish Paksuus 15.0µin (0.38µm)