N7E50-R516RB-50-WF
3M3M
N7E50-R516RB-50-WF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: N7E50-R516RB-50-WF
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
lomakkeissa: 1.N7E50-R516RB-50-WF.pdf2.N7E50-R516RB-50-WF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
N7E50-R516RB-50-WF: n tekniset tiedot
Osa numero N7E50-R516RB-50-WF Valmistaja 3M
Kuvaus CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26127 pcs Tietolomake 1.N7E50-R516RB-50-WF.pdf2.N7E50-R516RB-50-WF.pdf
Sarja 7E50 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 05111166257
3M5458
3M5458-ND
3M5458TR
N7E50-R516RB-50-WF-ND
N7E50R516RB50WF
SE008026236
Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle Asennus Ominaisuus Reverse - Bottom
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Insertion, Removal Method Push In, Pull Out Korkeus Board 0.341" (8.65mm)
ominaisuudet Board Guide, Card Guide Ejector Side -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)