0402-10NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0402-10NK
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 680MA 195 MOHM
lomakkeissa: 0402-10NK.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0402-10NK: n tekniset tiedot
Osa numero 0402-10NK Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 680MA 195 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3463 pcs Tietolomake 0402-10NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
suojaus Unshielded Sarja 402
Arvioinnit - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0402-10NK TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 10nH Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
Taajuus - Self Resonant 3.9GHz Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 195 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max Nykyinen arvostelu 680mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0402-23NK
0402-23NK
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 23NH 400MA 214 MOHM