0402-23NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0402-23NK
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 23NH 400MA 214 MOHM
lomakkeissa: 0402-23NK.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0402-23NK: n tekniset tiedot
Osa numero 0402-23NK Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 23NH 400MA 214 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4034 pcs Tietolomake 0402-23NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
suojaus Unshielded Sarja 402
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0402-23NK TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 23nH Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
Taajuus - Self Resonant 2.72GHz Yksityiskohtainen kuvaus 23nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 214 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 214 mOhm Max Nykyinen arvostelu 400mA