0402-27NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0402-27NK
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM
lomakkeissa: 0402-27NK.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0402-27NK: n tekniset tiedot
Osa numero 0402-27NK Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3574 pcs Tietolomake 0402-27NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
suojaus Unshielded Sarja 402
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0402-27NK TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 27nH Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
Taajuus - Self Resonant 2.48GHz Yksityiskohtainen kuvaus 27nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 298 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 298 mOhm Max Nykyinen arvostelu 400mA