0805-6N8J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0805-6N8J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8NH 600MA 110 MOHM
lomakkeissa: 0805-6N8J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0805-6N8J: n tekniset tiedot
Osa numero 0805-6N8J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8NH 600MA 110 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5807 pcs Tietolomake 0805-6N8J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
suojaus Unshielded Sarja 805
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 1GHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0805-6N8J TR 2000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 6.8nH Korkeus - Istuva (Max) 0.060" (1.52mm)
Taajuus - Self Resonant 5.5GHz Yksityiskohtainen kuvaus 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Nykyinen arvostelu 600mA