0805-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0805-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM
lomakkeissa: 0805-821J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0805-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 0805-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4347 pcs Tietolomake 0805-821J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
suojaus Unshielded Sarja 805
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0805-821J TR 2000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 820nH Korkeus - Istuva (Max) 0.060" (1.52mm)
Taajuus - Self Resonant 200MHz Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 2.35 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.35 Ohm Max Nykyinen arvostelu 180mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0805-6N8J
0805-6N8J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8NH 600MA 110 MOHM
Varastossa: 5807 pcs
ladata: 0805-6N8J.pdf
RFQ
0805-82NJ
0805-82NJ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82NH 400MA 420 MOHM
Varastossa: 3712 pcs
ladata: 0805-82NJ.pdf
RFQ
0805-821K
0805-821K
Kuvaus: FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM