103-101JS
API DelevanAPI Delevan
103-101JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-101JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
lomakkeissa: 103-101JS.pdf
  • Viesti
103-101JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-101JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17356 pcs Tietolomake 103-101JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-101JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 830MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
103-100M
103-100M
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD