103-101MS
API DelevanAPI Delevan
103-101MS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-101MS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
lomakkeissa: 103-101MS.pdf
  • Viesti
103-101MS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-101MS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22924 pcs Tietolomake 103-101MS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-101MS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 830MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
103-1020-BL-00100
103-1020-BL-00100
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: CABLE USB 3.0 A MALE-A MALE 1M
Varastossa: 12408 pcs
ladata: 103-1020-BL-00100.pdf
RFQ
103-102G
103-102G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Varastossa: 8509 pcs
ladata: 103-102G.pdf
RFQ
103-101M
103-101M
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
ladata: 103-101M.pdf
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: CABLE USB3.0 A/M-A/F 5M
ladata: 103-1010-BL-00500.pdf
103-101KS
103-101KS
ladata: 103-101KS.pdf
103-102F
103-102F
ladata: 103-102F.pdf
103-101K
103-101K