103-222JS
API DelevanAPI Delevan
103-222JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-222JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: 103-222JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103-222JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-222JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16287 pcs Tietolomake 103-222JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-222JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 85MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-223G
103-223G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Varastossa: 9104 pcs
ladata: 103-223G.pdf
RFQ
103-222K
103-222K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD