103-223FS
API DelevanAPI Delevan
103-223FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-223FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
lomakkeissa: 103-223FS.pdf
  • Viesti
103-223FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-223FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5414 pcs Tietolomake 103-223FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-223FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 125mA 6.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 125mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-223F
103-223F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Varastossa: 6092 pcs
ladata: 103-223F.pdf
RFQ
103-223H
103-223H
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 13427 pcs
ladata: 103-223H.pdf
RFQ
103-222J
103-222J
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
ladata: 103-222J.pdf
103-223G
103-223G
ladata: 103-223G.pdf
ladata: 103-223J.pdf
103-222K
103-222K