103-223JS
API DelevanAPI Delevan
103-223JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-223JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
lomakkeissa: 103-223JS.pdf
  • Viesti
103-223JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-223JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18048 pcs Tietolomake 103-223JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-223JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 125mA 6.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 125mA Nykyinen - värikylläisyys -