103-330JS
API DelevanAPI Delevan
103-330JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-330JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
lomakkeissa: 103-330JS.pdf
  • Viesti
103-330JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-330JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17559 pcs Tietolomake 103-330JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-330JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 33nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 1.45GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33nH Unshielded Inductor 900mA 120 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 900mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
103-273JS
103-273JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Varastossa: 18290 pcs
ladata: 103-273JS.pdf
RFQ
103-273KS
103-273KS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 21016 pcs
ladata: 103-273KS.pdf
RFQ
103-331F
103-331F
Kuvaus: FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
ladata: 103-331F.pdf
103-331FS
103-331FS
ladata: 103-331FS.pdf
103-273K
103-273K
ladata: 103-273K.pdf
103-330M
103-330M
Kuvaus: FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM