103-331FS
API DelevanAPI Delevan
103-331FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-331FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
lomakkeissa: 103-331FS.pdf
  • Viesti
103-331FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-331FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6345 pcs Tietolomake 103-331FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-331FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 300MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 645mA 235 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 235 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 645mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
103-330JS
103-330JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
Varastossa: 17559 pcs
ladata: 103-330JS.pdf
RFQ
103-330MS
103-330MS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 24163 pcs
ladata: 103-330MS.pdf
RFQ
103-331G
103-331G
Kuvaus: FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
ladata: 103-331G.pdf
103-330KS
103-330KS
ladata: 103-330KS.pdf
103-331HS
103-331HS
ladata: 103-331HS.pdf
103-331F
103-331F
ladata: 103-331F.pdf
103-331GS
103-331GS
ladata: 103-331GS.pdf
103-330K
103-330K