103R-102JS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-102JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
lomakkeissa: 103R-102JS.pdf
  • Viesti
103R-102JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-102JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15661 pcs Tietolomake 103R-102JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-102JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 145MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Inductor 425mA 540 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 425mA Nykyinen - värikylläisyys -