103R-103FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-103FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
lomakkeissa: 103R-103FS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103R-103FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-103FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5787 pcs Tietolomake 103R-103FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-103FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.45 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 165mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-102HS
103R-102HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Varastossa: 10105 pcs
ladata: 103R-102HS.pdf
RFQ
103R-103F
103R-103F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Varastossa: 7705 pcs
ladata: 103R-103F.pdf
RFQ
103R-103JS
103R-103JS
ladata: 103R-103JS.pdf
103R-102K
103R-102K