103R-120JS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-120JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
lomakkeissa: 103R-120JS.pdf
  • Viesti
103R-120JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-120JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16128 pcs Tietolomake 103R-120JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 57 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-120JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 12nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 2.45GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12nH Unshielded Inductor 1.19A 69 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 69 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.19A Nykyinen - värikylläisyys -