103R-121FS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-121FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
lomakkeissa: 103R-121FS.pdf
  • Viesti
103R-121FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-121FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5211 pcs Tietolomake 103R-121FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-121FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 750MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 880mA Nykyinen - värikylläisyys -