103R-121JS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-121JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
lomakkeissa: 103R-121JS.pdf
  • Viesti
103R-121JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-121JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17145 pcs Tietolomake 103R-121JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-121JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 750MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 880mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-121GS
103R-121GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Varastossa: 6877 pcs
ladata: 103R-121GS.pdf
RFQ
103R-121J
103R-121J
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 19350 pcs
ladata: 103R-121J.pdf
RFQ
103R-121FS
103R-121FS
ladata: 103R-121FS.pdf
103R-121K
103R-121K