103R-151GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-151GS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
lomakkeissa: 103R-151GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103R-151GS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-151GS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7693 pcs Tietolomake 103R-151GS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-151GS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 650MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 745mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-151G
103R-151G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Varastossa: 8840 pcs
ladata: 103R-151G.pdf
RFQ
103R-151FS
103R-151FS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 5206 pcs
ladata: 103R-151FS.pdf
RFQ
103R-150M
103R-150M
Kuvaus: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
ladata: 103R-150M.pdf
103R-151K
103R-151K