103R-151JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-151JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
lomakkeissa: 103R-151JS.pdf
  • Viesti
103R-151JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-151JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16879 pcs Tietolomake 103R-151JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-151JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 650MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 745mA Nykyinen - värikylläisyys -