105-121FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105-121FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
lomakkeissa: 105-121FS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105-121FS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-121FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4648 pcs Tietolomake 105-121FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-121FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 500MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 830mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-121HS
105-121HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Varastossa: 9702 pcs
ladata: 105-121HS.pdf
RFQ
105-121H
105-121H
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 9869 pcs
ladata: 105-121H.pdf
RFQ
valmistajat: EDAC Inc.
Kuvaus: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
ladata: 105-120-208-100.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: CONN JACK TEST HORIZ INSUL
ladata: 105-1110-001.pdf
105-121F
105-121F
ladata: 105-121F.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: BR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
ladata:
105-121J
105-121J
ladata: 105-121J.pdf
Kuvaus: OR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
ladata:
105-121GS
105-121GS
ladata: 105-121GS.pdf
105-121G
105-121G
ladata: 105-121G.pdf
105-121JS
105-121JS
ladata: 105-121JS.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna