105-121JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-121JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
lomakkeissa: 105-121JS.pdf
  • Viesti
105-121JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-121JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11564 pcs Tietolomake 105-121JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-121JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 500MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 830mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
105-121KS
105-121KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Varastossa: 19313 pcs
ladata: 105-121KS.pdf
RFQ
105-122FS
105-122FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Varastossa: 5967 pcs
ladata: 105-122FS.pdf
RFQ
105-121M
105-121M
ladata: 105-121M.pdf
105-121J
105-121J
ladata: 105-121J.pdf
105-121H
105-121H
ladata: 105-121H.pdf
ladata: 105-121FS.pdf
105-121K
105-121K
ladata: 105-121K.pdf
105-122F
105-122F