105-331JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-331JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
lomakkeissa: 105-331JS.pdf
  • Viesti
105-331JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-331JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16755 pcs Tietolomake 105-331JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-331JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 280MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 620mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-331J
105-331J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM