105-331KS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-331KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
lomakkeissa: 105-331KS.pdf
  • Viesti
105-331KS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-331KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22998 pcs Tietolomake 105-331KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-331KS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 280MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 620mA Nykyinen - värikylläisyys -