105-681JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105-681JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
lomakkeissa: 105-681JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105-681JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-681JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17927 pcs Tietolomake 105-681JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-681JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 160MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Inductor 395mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 395mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-681FS
105-681FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Varastossa: 5528 pcs
ladata: 105-681FS.pdf
RFQ
105-681HS
105-681HS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 13003 pcs
ladata: 105-681HS.pdf
RFQ
105-681G
105-681G
ladata: 105-681G.pdf
105-681H
105-681H
ladata: 105-681H.pdf
105-681KS
105-681KS
ladata: 105-681KS.pdf
105-682F
105-682F
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
ladata: 105-682F.pdf
105-681K
105-681K
ladata: 105-681K.pdf
105-682GS
105-682GS
ladata: 105-682GS.pdf
ladata: 105-682G.pdf
ladata: 105-681GS.pdf
ladata: 105-682FS.pdf
105-681J
105-681J
ladata: 105-681J.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna