105-682FS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-682FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
lomakkeissa: 105-682FS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
105-682FS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-682FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4894 pcs Tietolomake 105-682FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-682FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 42MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 160mA Nykyinen - värikylläisyys -