105-682JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-682JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
lomakkeissa: 105-682JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
105-682JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-682JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15302 pcs Tietolomake 105-682JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-682JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 42MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 160mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-682G
105-682G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Varastossa: 10319 pcs
ladata: 105-682G.pdf
RFQ
105-821F
105-821F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Varastossa: 6755 pcs
ladata: 105-821F.pdf
RFQ
105-682FS
105-682FS
ladata: 105-682FS.pdf
ladata: 105-821G.pdf
105-682K
105-682K
ladata: 105-682K.pdf
105-682J
105-682J