108-333FS
Tuote-esittely
Osa numero: 108-333FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 108-333FS.pdf
  • Viesti
108-333FS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-333FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6691 pcs Tietolomake 108-333FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-333FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 45mA 13 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 45mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
108-273H
108-273H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Varastossa: 12945 pcs
ladata: 108-273H.pdf
RFQ
108-333JS
108-333JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Varastossa: 16035 pcs
ladata: 108-333JS.pdf
RFQ
108-273K
108-273K
ladata: 108-273K.pdf
108-333HS
108-333HS
ladata: 108-333HS.pdf
108-333G
108-333G