108-333JS
Tuote-esittely
Osa numero: 108-333JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 108-333JS.pdf
  • Viesti
108-333JS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-333JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16035 pcs Tietolomake 108-333JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-333JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 45mA 13 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 45mA Nykyinen - värikylläisyys -