1210R-104F
API DelevanAPI Delevan
1210R-104F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-104F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 1210R-104F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210R-104F: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-104F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51562 pcs Tietolomake 1210R-104F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1210R-104F TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 120mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210R-103F
1210R-103F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
Varastossa: 56419 pcs
ladata: 1210R-103F.pdf
RFQ
1210R-104H
1210R-104H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Varastossa: 84849 pcs
ladata: 1210R-104H.pdf
RFQ
1210R-120K
1210R-120K
Kuvaus: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
ladata: 1210R-120K.pdf
1210R-103K
1210R-103K
ladata: 1210R-103K.pdf
1210R-104G
1210R-104G
ladata: 1210R-104G.pdf
1210R-120J
1210R-120J
ladata: 1210R-120J.pdf
1210R-104K
1210R-104K