1210R-120J
API DelevanAPI Delevan
1210R-120J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-120J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
lomakkeissa: 1210R-120J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210R-120J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-120J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 124089 pcs Tietolomake 1210R-120J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1210R-120J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 12nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 1.85GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12nH Unshielded Inductor 931mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 931mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210R-120K
1210R-120K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Varastossa: 116928 pcs
ladata: 1210R-120K.pdf
RFQ
1210R-104J
1210R-104J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Varastossa: 178710 pcs
ladata: 1210R-104J.pdf
RFQ
1210R-121K
1210R-121K
Kuvaus: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
ladata: 1210R-121K.pdf
1210R-104F
1210R-104F
ladata: 1210R-104F.pdf
1210R-121H
1210R-121H
ladata: 1210R-121H.pdf
1210R-104K
1210R-104K