1210R-390J
API DelevanAPI Delevan
1210R-390J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-390J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
lomakkeissa: 1210R-390J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210R-390J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-390J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 109371 pcs Tietolomake 1210R-390J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1210R-390J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Inductor 670mA 270 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 670mA Nykyinen - värikylläisyys -