1210R-391J
API DelevanAPI Delevan
1210R-391J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-391J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
lomakkeissa: 1210R-391J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210R-391J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-391J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110465 pcs Tietolomake 1210R-391J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1210R-391J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 679mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
1210R-390K
1210R-390K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Varastossa: 117289 pcs
ladata: 1210R-390K.pdf
RFQ
1210R-333K
1210R-333K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Varastossa: 117560 pcs
ladata: 1210R-333K.pdf
RFQ
1210R-391K
1210R-391K
Kuvaus: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM