1210R-822J
API DelevanAPI Delevan
1210R-822J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-822J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: 1210R-822J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
1210R-822J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-822J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48636 pcs Tietolomake 1210R-822J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet DN42074JCT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 35MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 305mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 305mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210R-822G
1210R-822G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Varastossa: 55436 pcs
ladata: 1210R-822G.pdf
RFQ
1210R-821J
1210R-821J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
Varastossa: 127840 pcs
ladata: 1210R-821J.pdf
RFQ
1210R-822K
1210R-822K