1210R-823H
API DelevanAPI Delevan
1210R-823H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
lomakkeissa: 1210R-823H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210R-823H: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79647 pcs Tietolomake 1210R-823H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1210R-823H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 9MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 136mA 10 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 136mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
1210RKIT
1210RKIT
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: INDUCTOR KIT 1210 SERIES 290 PC
Varastossa: 2744 pcs
ladata: 1210RKIT.pdf
RFQ
1210R-823G
1210R-823G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Varastossa: 59579 pcs
ladata: 1210R-823G.pdf
RFQ
1210R-823K
1210R-823K