1331-471J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-471J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
lomakkeissa: 1331-471J.pdf
  • Viesti
1331-471J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-471J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 40198 pcs Tietolomake 1331-471J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-471J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 460mA Nykyinen - värikylläisyys 460mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331-471H
1331-471H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Varastossa: 23609 pcs
ladata: 1331-471H.pdf
RFQ
1331-393K
1331-393K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Varastossa: 46627 pcs
ladata: 1331-393K.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM
ladata: 1331-472H.pdf
ladata: 1331-472K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD