1331-473J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-473J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
lomakkeissa: 1331-473J.pdf
  • Viesti
1331-473J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-473J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 36866 pcs Tietolomake 1331-473J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-473J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 16MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 69mA Nykyinen - värikylläisyys 69mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331-473K
1331-473K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD