1331-821J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
lomakkeissa: 1331-821J.pdf
  • Viesti
1331-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 33323 pcs Tietolomake 1331-821J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-821J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 165MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 405mA Nykyinen - värikylläisyys 405mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331-822H
1331-822H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Varastossa: 27025 pcs
ladata: 1331-822H.pdf
RFQ
1331-683K
1331-683K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
Varastossa: 46885 pcs
ladata: 1331-683K.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
ladata: 1331-682K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
ladata: 1331-823H.pdf
Kuvaus: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM