1331-823H
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 1331-823H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
1331-823H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22996 pcs Tietolomake 1331-823H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-823H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Inductor 59mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 59mA Nykyinen - värikylläisyys 59mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331-823K
1331-823K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD