1331R-222J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-222J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
lomakkeissa: 1331R-222J.pdf
  • Viesti
1331R-222J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-222J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44471 pcs Tietolomake 1331R-222J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-222J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 95MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 202mA Nykyinen - värikylläisyys 202mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-221H
1331R-221H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Varastossa: 22342 pcs
ladata: 1331R-221H.pdf
RFQ
1331R-222K
1331R-222K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM