1331R-223H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-223H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
lomakkeissa: 1331R-223H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1331R-223H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-223H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22762 pcs Tietolomake 1331R-223H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-223H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 24MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 96mA Nykyinen - värikylläisyys 96mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-221J
1331R-221J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Varastossa: 34830 pcs
ladata: 1331R-221J.pdf
RFQ
1331R-223K
1331R-223K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Varastossa: 49417 pcs
ladata: 1331R-223K.pdf
RFQ
1331R-271H
1331R-271H
Kuvaus: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
ladata: 1331R-271H.pdf
1331R-224K
1331R-224K
Kuvaus: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
ladata: 1331R-224K.pdf
1331R-222H
1331R-222H
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
ladata: 1331R-222H.pdf
1331R-223J
1331R-223J
ladata: 1331R-223J.pdf
1331R-222K
1331R-222K